SVE JE OBJASNIO / Incident s Messijem mogao bi se pogoršati? Evo što je trener Pochettino poručio Leu nakon neugodne situacije

Messi je odbio dati ruku Pochettinu i nezadovoljno je gestikulirao prilikom izlaska

20.9.2021.
8:26

Nogometaši PSG-a svladali su u 6. kolu Francuske lige kod kuće Lyon s 2-1 golom Maura Icardija u trećoj minuti sudačkog dodatka. U prvoj Messijevoj utakmici na Parku prinčeva Lyon je skoro pokvario slavlje domaćih navijača, pa su gosti vodili od 54. minute i gola Paquete. Neymar je izjednačio iz penala u 66. minuti, a u 93. je Icardi iskoristio dodavanje Mbappea.

Ovu tijesnu pobjedu i ne baš preuvjerljivo izdanje pariške momčadi obilježio je i jedan sitan incident koji mnogi vjerojatno i nisu primijetili. Naime, Lionel Messi nije igrao cijelu utakmicu, izašao je u 76. minuti kako bi trener Mauricio Pochettino uveo Achrafa Hakimija, a Argentincu se to nikako nije svidjelo.

VEĆ JE PUKLA LJUBAV /

Jeste li vidjeli incident s Messijem? Argentinac je bio izrazito ljutit na trenera, pogledajte što je napravio kada je izlazio

Incident i poruka Messiju

Messi je odbio dati ruku Pochettinu i nezadovoljno je gestikulirao prilikom izlaska. Razlog nezadovoljstva mogao bi biti upravo taj što je Messi izašao ranije, ali možda mu nije odgovaralo niti to što je Pochettino odredio da Neymar puca jedanaesterac u 66. minuti utakmice, a to je inače uvijek bio Messijev zadatak u Barceloni.

Nakon utakmice trener Pochettino objasnio je što se dogodio i poslao je poruku Messiju i to podosta hladnu.

"Svi znaju da imamo niz sjajnih igrača, imamo momčad od 35 odličnih igrača. Među njima moramo birati kadar za utakmice, ali i raditi promjene tijekom utakmice kako bismo napravili ono što je najbolje za svakog pojedinog igrača. Nekad su odluke dobre, nekad loše, ali trener je taj koji mora donijeti te odluke. Može se to nekome sviđati ili ne. Pitao sam Messija kako je, rekao je da je sve u redu. Nema problema", rekao je Pochettino.