IMAMO POTEZ KOLA LIGE PRVAKA! / Zaboravite na spektakularne golove, ovo što je Mane napravio Neymaru je vrh!

Nogometaši Liverpoola svladali su PSG 3-2 u utakmici 1. kola Lige prvaka

19.9.2018.
9:51
Screenshot

Uzbudljivu utakmicu na Anfieldu odigrale su nogometne momčadi Liverpoola i Paris Saint-Germaina. Domaćin je vodio 2-0, francuski prvak izjednačio, a Roberto Firmino u samoj završnici ogleda osigurao vrijedna tri boda za engleski sastav.

VATROMET NA OTVARANJU LIGE PRVAKA: /

Liverpool dobio dramu na Anfieldu u posljednjim minutama, Zvezda odoljela Napoliju

Kako se i moglo očekivati, bilo je tu svega za vidjeti, no potez o kojem se danas priča više od ostalih ne odnosi se na neki od pogodaka ili obrambenih reakcija čuvara mreže. Odnosi se na ono što je Sadio Mane, taj genijalni senegalski nogometaš, napravio svjetskoj zvijezdi Neymaru.