Hrvatski nogometaš Ivo Iličević bio je junak pobjede Hamburga u osmini finala tamošnjeg DFB Pokala. On je u 85.

3.12.2013.
21:55

U istoj minuti, prije četiri dana, Iličević je pogodio gredu i promašio prvenstvenu pobjedu svoje momčadi kod Wolfsburga (1:1).

Ovaj put je Iličević bio precizan, te je razgalio domaće navijače. Vodio je Hamburg 1:0 pogotkom Maximiliana Beistera, no gosti su početkom drugog dijela izjednačili na 1:1 preko Poljaka Adama Matuszczyka.

U 75. minuti je u igru, kao džoker, ušao Iličević i deset minuta kasnije je presudio Kölnu, a recimo da je cijelu utakmicu za pobjednika odigrao Milan Badelj.

Među osam najboljih se plasirao i Kaiserslautern, koji je u drugoligaškom obračunu slavio s laganih 3:0 u Berlinu kod Uniona.