VELIKA FEŠTA / Igrači Hajduka pjevali 'Sve pijano, drogirano...', a onda im je stigla naredba Torcide

Igrači su se zaputili prema istočnoj tribini na kojoj je bilo nekoliko stotina pripadnika Torcide

16.10.2022.
9:05
Davor Puklavec/PIXSELL

U 13. kolu HNL nogometaši Hajduka su golom Marka Livaje u 98. minuti pobijedili Goricu u gostima s 1-0.

U 50. minuti je isključen domaći igrač Moussa Wague, a odmah nakon toga jedanaesterac za Hajduk nije realizirao Marko Livaja, već je njegov udarac obranio domaći vratar Ivan Banić. No, za taj se promašaj Livaja iskupio u 98. minuti kada je u zadnjem napadu na susretu, iz blizine, asistenciju Jana Mlakara pretočio u pogodak i pobjedu.

BURNE REAKCIJE /

Navijači Hajduka divljaju na društvenim mrežama: 'Gadi mi se ova pobjeda, ovo je mučenje, nezasluženo, nije ih sram slaviti'?

'Sve pijano, drogirano...'

Nakon utakmice slijedila je zajednička fešta igrača i navijača. Dok su nogometaši Hajduka slavili zagrljeni na centru, navijači su im skandirali "Šampioni".

Igrači su se zatim zaputili prema istočnoj tribini na kojoj je bilo nekoliko stotina pripadnika Torcide. Krenula je zajednička pjesma navijača i igrača "Sve pijano, drogirano. Za Hajduka navijamo".

Nogometaši su je pjevali uz aut-crtu, a onda im je vođa Torcide zagrmio preko megafona: "Dođite ispred nas!" Igrači Hajduka su onda preskočili reklamne panoe i došli navijačima odmah uz ogradu.