AZIJSKI KUP / Igor Štimac je složio 'bunker' protiv jake momčadi, ali njegovi izabranici nisu uspjeli izdržati do kraja

13.1.2024.
15:02

U otvarajućoj utakmici skupine B na Azijskom prvenstvu u Katru, Australija je ostvarila pobjedu nad Indijom, koju vodi hrvatski stručnjak Igor Štimac, rezultatom 2:0 (0:0).

SLOŽIO JE TO 'PEKI' /

Perkovac otkrio što je radio dok nije spavao: 'Sad počinje pijesak u očima. Pripremao sam utakmicu protiv Austrije'

Tijekom utakmice, Australija je dominirala, a u drugom dijelu uspjela je probiti indijski obrambeni blok. Prvi gol postignut je u 50. minuti kada je Jackson Irvine zatresao mrežu, dok je pobjedu potvrdio Jordan Bos u 73. minuti.

Skupinu B također čine Uzbekistan i Sirija. Za plasman u osminu finala, dvije prvoplasirane reprezentacije iz svake od šest skupina izborit će se zajedno s četiri najbolje plasirane treće momčadi.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO