Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
IGOR CVITANOVIĆ SE VRATIO U DINAMO: /

Otvorio se trenerski posao i klub s Maksimira odmah ga je doveo

Igor Cvitanović odigrao je u dresu Dinama ukupno 502 utakmice i zabio 304 pogotka, a nosi titulu drugog najboljeg strijelca u povijesti HNL-a sa 126 pogodaka

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

GNK Dinamo i Igor Cvitanović dogovorili su suradnju kojom legendarni bivši igrač Dinama i jedan od najboljih strijelaca u povijesti kluba preuzima funkciju trenera juniorske momčadi, objavio je danas maksimirski klub.

Cvitanovićeva samostalna trenerska karijera nije zavidna, vodio je Dubravu i Istru, a njegov posljednji angažman u pulskom prvoligašu neslavno je završio nakon samo tri mjeseca.

Igor Cvitanović odigrao je u dresu Dinama ukupno 502 utakmice i zabio 304 pogotka, a nosi titulu drugog najboljeg strijelca u povijesti HNL-a sa 126 pogodaka. S Dinamom je osvojio niz trofeja kao igrač te kao član stručnog stožera Zorana Mamića.

Osim po sjajnim nogometnim nastupima, pojavljivao se i mnogo puta u televizijskim nogometnim emisijama i prijenosima u ulozi stručnog komentatora i analitičara.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike