'IVANE, VRIME JE' / I dok svi pričaju da odlazi u Bayern, Kane zabio četiri gola Šahtaru: Perišić sve to gledao s klupe

Napadač Spursa odigrao je fantastičnu utakmicu i zabio četiri gola, te vjerojatno tako još malo podigao cijenu.

6.8.2023.
17:10

Tottenham je u prijateljskoj utakmici na svom stadionu s 5-1 pobijedio Šahtar, a briljirao je Harry Kane, za kojeg se posljednjih dana piše kako će gotovo sigurno u Bayern.

NEMA NEGATIVE /

Nakon još jednog neočekivanog rezultata, pred utakmicu u Atenu oglasili se Boysi porukom podrške: 'Mi smo uz vas!'

Kane je prvi gol zabio iz jedanaesterca u 38. minuti, da bi Šahtar izjednačio u završnici prvog dijela golovm Kelsyja.

U nastavku je napadač Tottenhama mrežu gostiju pogađao još u 50., 55. i 79. minuti. Teren je uz ovacije stadiona napustio u 80. minuti kada ga je zamijenio Scarlett. A baš je njegova zamjena postavila konačni rezultat u 94. minuti.