'HRVATSKI' DERBI U BELGIJI: Novi napadač Vatrenih upisao asistenciju u porazu svog Anderlechta protiv Bruggea

Club Brugge slavio protiv Anderlechta i preuzeo vrh belgijske Jupiler lige

26.8.2018.
16:34
Screenshot: You Tube

Idemo prema Belgiji. U velikom derbiju tamošnjeg nogometa Club Brugge je slavio protiv Anderlechta i tako preuzeo vrh belgijske Jupiler lige. Momčad hrvatskog trenera Ivana Leke za koju nastupaju hrvatski reprezentativci Karlo Letica i Matej Mitrović bili su bolji s 2-1 od "zadarskog bombardera" i VatrenogIvana Santinija i Antonija Milića koji brane boje Anderlechta.

Brugge je poveo u 3. minuti kada je pogodio Emmanuel Dennis. Ipak, već u 19. minuti stiglo je izjednačenje Anderlechta. Ubačaj je stigao s lijeve strane, Santinije petom odigrao (propustio) za Knowledgea Musona kojem nije bilo teško zabiti.

HRVAT NASTAVLJA ODUŠEVLJAVATI JAVNOST: Osječanin majstorijom zapalio društvene mreže; ‘Messi bio htio imati lijevu nogu Borne Barišića’

Za domaćine je zabio i Ruud Vormer u 43. minuti i tako postavio konačni rezultat 2-1.