KATASTROFA / Debakl mlade reprezentacije Hrvatske u Sesvetama, Šveđani nam do vrha napunili mrežu

Šveđani su do uvjeljive pobjede stigli zahvaljujući sjajnom drugom poluvremenu

11.6.2024.
21:20
Matija Habljak/PIXSELL

Hrvatska U21 reprezentacija pretrpjela je težak poraz (5:2) od Švedske u prijateljskoj utakmici u Sesvetama.

ODLUČUJUĆI PORAZ /

Štimac nakon drame ostao bez šanse za Svjetsko prvenstvo

Šveđani su poveli u 7. minuti pogotkom Bolina, a Hrvatska je preokrenula preko Škaričića u 32. i Frigana u sudačkoj nadoknadi, no u nastavku dogodio se pravi raspad naše reprezentacije.

Gostu su izjednačili u 51. minuti, zabio je Gul, a za 3:2 poentirao je Bolin dvije minute kasnije.

Do kraja utakmice za 4:2 zabio je Sher u 74., a za konačnih 5:2 Rouhi u 86. minuti.

Mladi Vatreni su, podsjetimo, prije ovoga pretrpjeli i poraz od Irske u Vrbovcu 2:3 i Portugala u kvalifikacijama za EP 1:5 te u ta tri poraza ukupno primili čak 13 golova.

Sljedeći nastup hrvatska U-21 reprezentacija imat će 5. rujna protiv Farskih Otoka u kvalifikacijskom dvoboju za plasman na EP.