GOTOV TURNIR U ROVINJU / Hrvatska U19 reprezentacija remijem s Izraelom zaključila kvalifikacije i osvojila drugo mjesto

Hrvatska je i prije ove utakmice osigurala drugi krug kvalifikacija ya Euro

21.11.2023.
18:06
PIXSELL

Hrvatska U19 nogometna reprezentacija odigrala je 0:0 s Izraelom u Rovinju i tim rezultatom nije uspjela osvojiti prvo mjesto u kvalifikacijskoj skupini.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO

Bila je to borba za prvo mjesto koje je pripalo Izraelu zbog bolje gol-razlike, a naši nogometaši su završili na drugom mjestu.

U prva dva kola turnira u Rovinju Hrvatska je pobijedila Armeniju i Farske Otoke te izborila drugi kvalifikacijski krug za Europsko prvenstva.

Elitno kolo na rasporedu je na proljeće 2024. godine, a završni turnir ugostit će Sjeverna Irska od 15. do 28. srpnja.