U prvoj prijateljskoj utakmici između U-17 reprezentacija Srbije i Hrvatske, mladi Vatreni doživjeli su težak poraz (4:1).

11.12.2013.
18:50

Izabranici Luke Pavlovića su u Staroj Pazovi odlično otvorili susret. Već u 18. minuti mini Vatreni poveli su pogotkom Nikole Vlašića.

No, samo dvije minute kasnije pogotkom Jovića Srbija je došla do izjednačenja. Pritisak domaćina nije urodio plodom do kraja poluvremena te se s 1:1 otišlo na odmor.

Ipak, u nastavku su mladi igrači Srbije okrunili bolju igru u 69. minuti kada je mrežu Hrvatske zatresao Šaponjić, a samo četiri minute poslije isti je igrač pogodio za 3:1. Konačan rezultat u 76. minuti postavio je strijelac prvog pogotka Jović.

Priliku za revanš naši nogometaši imaju već za dva dana kada je na rasporedu druga prijateljska utakmica između istih protivnika.