GOLIJADA / Jarnijev nasljednik debitirao remijem protiv Njemačke: U 90. naš golman obranio penal

20.3.2024.
15:14
Luka Stanzl/PIXSELL

Mlada hrvatska U-17 reprezentacija otvorila je nastup u elitnom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo remijem 3-3 protiv Njemačke (3:3).

NAVALA /

Planule ulaznice za prvenstveni dvoboj Hajduka i Dinama, ima ih još za kup

NAVALA /

Bio je to debi na klupi Marijana Budimira, koji je na toj poziciji naslijedio Roberta Jarnija, koji je dobio otkaz zbog spornih izjava da će navijati za Betis protiv Dinama.

U utakmici punoj preokreta mladi Vatreni poveli su golom Mislava Ćutuka u petoj minuti iz jedanaesterca, a Nijemci preokrenuli rezultat preko Neumanna u 12. i 20. minuti.

Hrvatska je uzvratila golom Roka Vojvodića (34), a preokret nam je donio Ćutuk iz jedanaesterca u 56. minuti. Onyeka je, međutim, u 73. minuti iz jedanaesterca postavio konačan rezultat.

Nijemci su u 90. minuti dobili još jednu priliku s bijele točke, ali u junaka se pretvorio hrvatski vratar Antonio Rajić koji je obranio udarac Adina Licine.

Hrvatska drugu utakmicu igra protiv Portugala 23. ožujka u 16 sati, a treću protiv Republike Irske 26. ožujka u 11 sati.