EUROPSKO PRVENSTVO / Hrvatska 'nakantala' Španjolsku i fantastično otvorila natjecanje

“Mislim da smo pokazali svoj pravi potencijal i da smo na pravom putu prema osvajanju turnira”, izjavio je Kovačević nakon utakmice.

9.5.2024.
13:51

Europsko prvenstvo u Socci je započelo u Kišinjevu, Moldaviji, a Hrvatska je odigrala fantastično protiv Španjolske, pobjedivši ih rezultatom 7-0.

ZASLUŽENO /

Evo na koji način je Luka Modrić sa suigračima proslavio novu veliku pobjedu Reala

ZASLUŽENO /

Iako se utakmica igrala kasno u večernjim satima, mnogi su je ipak pratili i svjedočili izvanrednoj igri Hrvatske. Nakon što je Ante Kovačević postigao prvi gol u 15. minuti, a Duje Medak u posljednjoj minuti prvog poluvremena, Hrvatska je dominirala u drugom dijelu. Još pet golova postignuto je u drugom poluvremenu, a strijelci su bili Kovačević, Ivan Krpečanec, Medak, Elvir Husarić i Stjepan Perišić.

“Jako smo zadovoljni nakon ovakve utakmice. Mislim da smo pokazali svoj pravi potencijal i da smo na pravom putu prema osvajanju turnira”, izjavio je Kovačević nakon utakmice.

Hrvatska se već danas suočava s Luksemburgom, a još su u skupini s Bugarskom. Socca je verzija malog nogometa koja se igra 6 na 6 na terenu dimenzija 30x50 metara.