VATRENI POKAZALI UBOJITOST: / Leteći Santini pokazao kako se zabija glavom, Livaja pretrčao pola terena za treći gol sezone

Nastave li zabijati možda bi se netko od njih mogao naći na Dalićevom idućem popisu.

28.10.2018.
20:39
Screenshot

Hrvatski nogometaši Ivan Santini i Marko Livaja odigrali su zapažene uloge u nedjeljnim prvenstvenim nastupima. Santini je bio strijelac u porazu Anderlechta na gostovanju kod Eupena. U strijelce se upisao u 78. minuti kada je efektno pogodio glavom. Eupen je slavio s 2-1.

S druge strane Livajin AEK uvjerljivo je s 4-0 slavio kod kuće protiv Arisa, a hrvatski napadač zabio je posljednji gol na utakmici u 72. minuti.

Bio je to njegov treći prvenstveni gol ove sezone. AEK je treći sa 16 bodova, četiri manje od vodećeg Atromitosa, a tri manje od drugog PAOK-a, dok je Aris osmi sa 12 bodova.