Hrvat u sjajnoj formi: Frigan zabio novi pogodak, Westerlo ipak izgubio

Hrvatski napadač nastavio je i u novom klubu sjajnu formu koju je imao u Rijeci

2.9.2023.
21:37

Novi pogodak postigao je hrvatski nogometaš Matija Frigan, ali je njegov Westerlo unatoč tome upisao novi poraz u belgijskom prvenstvu.

EURONOGOMET /

Bayern nakon preokreta slavio na neugodnom gostovanju, novi poraz Newcastlea

Nogometaši Bologne upisali su u trećem kolu talijanske Serie A premijernu pobjedu, pred svojim su navijačima s 2-1 svladali Cagliari, povratnika u elitu.

U dvoboju 6. kola Cercle Brugge je na domaćem terenu pobijedio Westerlo 2-1. Tako je Westerlo trenutačno na pretposljednjem mjestu ljestvice. Ima već pet poraza te samo jedan neodlučeni rezultat.

Cercle Brugge je u ovom susretu vodio 2-0 nakon golova Denkeyja u nadoknadi prvog dijela i u 70. minuti. Donedavni igrač Rijeke za Westerlo je tek uspio zabiti počasni pogodak u 92. minuti.

Friganu je to drugi pogodak ove sezone u belgijskom prvenstvu, odnosno, drugo kolo za redom, nakon što je prošlog vikenda bio strijelac i protiv Mechelena.