STARA DAMA NA KOLJENIMA / Hrvat kao kapetan predvodio Sassuolo do senzacionalne pobjede nad Juventusom

Ovim porazom Juventus je propustio prenoćiti na čelu ljestvice

23.9.2023.
20:26

Hrvatski nogometni reprezentativac Martin Erlić kao kapetan je predvodio Sassuolo do 4-2 (2-1) domaće pobjede protiv Juventusa u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

GRAĐANI 'GAZE' /

Guardiola dao Gvardiolu punu minutažu, Manchester City sigurno do pobjede: Kovačić van konkurencije

Milan sada ima 12 bodova, ali iz pet susreta, dok je Inter do istog učinka stigao iz četiri dvoboja.

Sassuolo je poveo golom Laurientea (12) nakon velike pogreške vratara Juventusa Szczesnyja, na 1-1 autogolom je poravnao Vina (21-ag) da bi neposredno pred odlazak na odmor Berardi (41) vratio prednost na stranu domaćih. Chiesa (78) je udarcem koji je prošao kroz noge Erliću poravnao na 2-2, ali Pinamonti (82) je ubrzo zatim po treći put doveo Sassuolo u vodstvo da bi u dubokoj završnici Gatti (90+5-ag) još jednim autogoom postavio konačnih 4-2.

Kramarić je na terenu bio do 74. minute

Ovim porazom Juventus je propustio prenoćiti na čelu ljestvice, ostao je četvrti sa 10 bodova, dva manje od vodećih Intera i Milana, a jednim manje od trećeg Leccea. Sassuolo je, pak, skočio na 11. mjesto sa šest bodova.

Ranije u subotu je Milan kao domaćin svladao Veronu s minimalnih 1-0 (1-0). Jedini gol na utakmici postigao je Rafael Leao već u 8. minuti.

Najbolje trenutke BKFC 50 iz Denvera pogledajte na streaming platformi Voyo.