DRAMATIČNA ZAVRŠNICA / Hrvat doveden da osvoji titulu pa izgubio prvenstvo u posljednjem kolu: Ubrzo nakon toga dobio otkaz

Stipić je Rigu vodio u 46 utakmica, pobijedio je u 33, sedam puta remizirao i šest puta potpisao poraz.

13.12.2023.
14:35

Hrvatski stručnjak Tomislav Stipić nije više trener Rige, objavio je danas latvijski prvoligaš. Iako je s njima ove sezone osvojio kup nakon drame jedanaesteraca, koštalo ga je drugo mjesto u prvenstvu.

EPILOG SKANDALA /

Nakon šokantnog napada prekinuto je prvenstvo: Savez je sada donio odluku o njegovom nastavku

„Hvala za sav naporan rad, hvala na osvajanju Kupa i sve najbolje u daljnjoj karijeri. Vidimo se na nogometnim stadionima“, stoji u objavi latvijskog kluba.

Riga je u dramatičnoj završnici ostala bez titule prvaka nakon što je u posljednjem kolu remizirala 1:1 s Valmeirom dok je RFS slavio kod METTTE i osvojio titulu s jednim bodom prednosti nad momčadi hrvatskog stratega.

Vodstvo kluba nadalo se da će s njim vratiti na pobjedničke staze u prvenstvu, budući da nisu bili prvaci posljednje tri sezone, a prije toga su tri sezone zaredom bili prvaci.

U subotu, 16. prosinca, očekuje nas spektakularna borilačka večer koju možete pratiti UŽIVO na VOYO platformi. U 19 sati počinje prijenos priredbe najveće regionalne borilačke organizacije - FNC 14 iz Sarajeva, a sat vremena kasnije počinje event vodeće europske MMA organizacije - KSW 89 u poljskom gradu Gliwice.