HOĆE LI GA SE ČAČIĆ SJETITI? / Hrvatski napadač se ne zaustavlja, pogledajte njegov novi gol i sjajnu asistenciju

S izvanrednim igrama u dresu francuskog prvoligaša Caena nastavlja hrvatski nogometaš Ivan Santini.

10.3.2017.
20:31
AFP, VALERY HACHE

U prvoj utakmici 29. kola francuskog nogometnog prvenstva trećeplasirana Nica i Caen su odigrali 2-2, a gosti su iznenađujuće došli do vodstva u 36. minuti. Vincent Bessat je nabacio s lijevog krila, a Santini je nadskočio sve i glavom matirao domaćeg golmana. Santiniju je to već 12. pogodak ove sezone u francuskom prvenstvu i trenutno je na diobi petog mjesta ljestvice strijelaca. Inače, bio mu je ovo peti gol glavom, nitko u Le Championnatu ih nije zabio više.

U 50. minuti je Caen povećao vodstvo na 2-0. Santini je ovaj put fantastično asistirao, a zabio je Yann Karamoh. Na 1-2 je u 71. minuti smanjio Mario Balotelli, a izjednačio je Anastasios Donis šest minuta kasnije.