PRED NASTAVAK SEZONE / Hajduku samo remi u Mostaru: Bijelima zabio bivši igrač Dinama

Moufi je s desne strane ubacio na drugu stativu, Krovinović je glavom vratio u sredinu, a Kalinić zakucao loptu u mrežu za izjednačenje

22.3.2024.
19:41
Denis Kapetanovic/PIXSELL

Pred nogometašima Hajduka težak je raspored nakon reprezentativne stanke, a dok traju utakmice nacionalnih momčadi Bijeli su u sklopu priprema za nastavak sezone u prijateljskom susretu u Mostaru protiv Zrinjskog odigrali 1:1.

TELEVISA PRESENTA /

Hajduk se nakon četiri dana oglasio o incidentu: 'Sudac Pajač je nasrnuo na nutricionisticu Hajduka!'

Zrinjski je poveo već u trećoj minuti, a zabio je Mario Ćuže, bivši igrač Dinama. No, prednost domaćih trajala je samo deset minuta. Moufi je s desne strane ubacio na drugu stativu, Krovinović je glavom vratio u sredinu, a Kalinić zakucao loptu u mrežu za izjednačenje.

Trener Hajduka, Mislav Karoglan za ovu utakmicu zbog reprezentativnih obveza nije mogao računati na Dominika Prpića, Niku Sigura, Ismaela Dialla, Aleksandra Trajkovskog i Laszla Kleinheislera. Josip Brekalo zaigrao je nakon što je propustio dvije utakmice zbog ozljede, a prvu utakmicu još od rujna odigrao je i Ferro. Marko Livaja nije bio ni na klupi, kako ni Lučić, Šarlija i Elez.

Uvjerljiva Rijeka

Rijeka je u prijateljskoj utakmici odigranoj na Rujevici bez gledatelja svladala Domžale 6:0. Franjo Ivanović bio je dvostruki strijelac za momčad trenera Željka Sopića. Riječki napadač zabijao je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela te u 57. minuti, dok su po jedan dodali Niko Janković u 15., Jorge Obregon u 43., Niko Galešić u 74. i Mirko Marić u 78. minuti.