NIJE BILO LAKO / Hajduk se zamalo osramotio kod četvrtoligaša. Preokretom došli do pobjede na samom kraju utakmice

Hajduk nije mogao računati na neke od svojih najvažnijih igrača, poput Marka Livaje

27.9.2022.
18:10

Nogometaši Hajduka gostovali su u utorak u Opuzenu kod Neretvanca i tamo su odigrali prijateljsku utakmicu u kojoj su, uz dosta muke, slavili sa samo 2:1. I to preokretom.

Hajduk nije mogao računati na neke od svojih najvažnijih igrača, poput Marka Livaje, ali igrala je uglavnom cijela udarna postava, uključujući Krovinovića, Fossatija, Borevkovića, Sahitija, Lovrencsicsa, Kalika...

Neretvanac je poveo u 34. minuti, kada je Vušković izgubio loptu, a Vučković se zaletio prema golmanu Hajduka i vrlo lagano zabio za vodstvo. Hajduk je gubio sve do 79. minute susreta kada je Jemo zabio nakon centaršuta Mikanovića. Preokret Hajduku donio je Duić u 90. minuti susreta i to lijepim pogotkom iskosa. Spomenimo samo kako je Neretvanac pretposljednja momčad četvrte lige.

Hajduk u nadolazećem vikendu igra protiv Rijeke na Rujevici i traži šansu da se malo primakne Dinamu koji je zacementiran na vrhu Prve HNL.