HAJDUK - SLAVEN BELUPO 1:0 / Neočekivani strijelac 'bombom' odveo Bijele prema pobjedi

S ova tri boda drugi Hajduk je stigao na šest bodova zaostatka za vodećim Dinamom koji će u nedjelju ugostiti Rijeku, Hajduk sada ima 50, a Dinamo 56 bodova. Slaven Belupo je ostao sedmi sa 33 boda.

18.3.2023.
20:09

Nogometaši Hajduka u susretu su 26. kola HNL-a na Poljudu svladali Slaven Belupo sa 1-0 (0-0).

OPROŠTAJ VELIKANA /

Osijek remizirao sa Šibenikom, Caktaš promašio jedanaesterac: Legenda kluba se oprostila

Jedini gol na utakmici postigao je Dino Mikanović u 72. minuti.

Tijekom prvog poluvremena nije se dogodilo ništa vrijedno spomena na utakmici jer su obje momčadi uporno pokušavale prisiliti suparnika da ima loptu u svojim nogama i vodi igru da bi u drugom poluvremenu Hajduk ipak zaigrao aktivnije te uspio jednom pronaći put ka mreži.

Sjajan pogodak

U 72. minuti Livaja je ubacio u kazneni prostor, Božić je loše očistio pa je lopta stigla na udarac natrčalom Mikanoviću koji je sa 18 metara pogodio sam donji lijevi kut nemoćnog Čovića.