BRILJIRA / Hajduk nije računao na njega za roster, a on trpa kao na igrici

Ljubičić je postigao sedmi prvenstveni pogodak te je na diobi prvog mjesta ljestvice strijelaca austrijske Bundeslige. Uz to je zabio i četiri gola u tamošnjem Kupu

1.10.2022.
19:57
Milan Sabic/PIXSELL

U derbi utakmici 10. kola austrijske Bundeslige nije bilo pobjednika, nogometaši RB Salzburga i LASK-a iz Linza su odigrali 1-1.

Gol za 1-1 pao u 96.

Gostujuća momčad je danas bila vrlo blizu pobjede i velika tri boda jer je vodila sve do 96. minute. No, tada je Francuz Oumar Solet pogodio za domaćina i postavio konačnih 1-1.

BEZ DLAKE NA JEZIKU /

Tonći Kukoč: 'Puštanje Teklića je jedna od najvećih Hajdukovih gluposti posljednjih godina...'

Inače, LASK je poveo u 78. minuti, a strijelac je bio hrvatski nogometaš Marin Ljubičić, koji tako nastavlja briljirati u LASK-u kao posuđeni igrač iz Hajduka. Ljubičić je postigao sedmi prvenstveni pogodak te je na diobi prvog mjesta ljestvice strijelaca austrijske Bundeslige. Uz to je zabio i četiri gola u tamošnjem Kupu.

Salzburg vodeći

Za RB Salzburg u 60. minuti u igru je ušao Luka Sučić, a petnaest minuta kasnije Roko Šimić.

RB Salzburg je zadržao prvo mjesto na ljestvici te ima četiri boda više od LASK-a (23-19). Austrijskom prvaku iz Salzburga slijedi domaća utakmica skupine E Lige prvaka protiv Dinama (5. listopada), dok isti suparnici u Zagrebu igraju ogled 4. kola Lige prvaka.