ALARMANTNO / Hajduk na poseban dan izgubio od slovenske filijale: Gattuso ima razloga za brigu?

Bila je to prva pripremna utakmica Splićana u Sloveniji

3.7.2024.
19:40
Pixsell

Igrači Hajduka izgubili su 0-1 od slovenske filijale Kalcer Radomlja, partnerskog kluba, u prijateljskoj utakmici u Sloveniji.

BOMBA IZ MAKSIMIRA /

Ovo su navijači dugo čekali: Marko Pjaca vratio se kući i kreće u lov na Ligu prvaka

Hajdukovi igrači primili su gol u 39. minuti kada je Rok Štorman zabio za vodstvo i pobjedu slovenskog prvoligaša.

Gennaro Gattuso izmijenio je cijelu momčad na poluvremenu, a u prvih 11 bili su: Lučić (Silić 259), Moufi, Uremović, Elez, Diallo, Sigur, Capan, Šošić, Pukštas, Sahiti, Livaja, dok su u drugom poluvremenu zaigrali Kalinić - Hrgović, Šarlija, Prpić, Melnjak - Krovinović, Skoko (Jurak 77'), Kalik - Durdov, Brajković, Antunović.

Hajduk će iduću pripremnu utakmicu igrati 6. srpnja protiv Šahtara u 18:30.