Kakvo slavlje! Kustošija zabila Hajduku!

Hajduk je bez problema prošao gostovanje u zapadnom dijelu Zagreba. Niželigaš Kustošija pokazala se lakom preprekom, Bijeli su u šesnaestini finala Kupa slavili s 5:1.

1.10.2013.
15:53

Nakon što se pošteno ispromašivao, Hajduk je u 38. minuti došao do vodstva. Ubacio je Bukva, a u kaznenom prostoru domaćih najviši bio Jonjić i glavom zabio za vodstvo.

Samo minutu poslije Bijeli su došli do drugog pogotka. Ponovno je ubacio Bukva, a ovog se najbolje snašao Kouassi.

Hajduk je treći gol zabio u 56. minuti, Andrijašević je uposlio Kiša, a mladi napadač zaobišao vratara i lakoćom poentirao. Četvrti gol zabio je Andrijašević u 80. minuti.

U 89. minuti domaćini su zabili. Ovacije tribina zaradio je strijelac Ljuboja, bit će to gol o kojem će pričati unucima, ali slavlje nije dugo trajalo, Maloku je zaključio 'petardu'. Bio je to njegov prvi gol za Hajduk.