PRAVI BATMAN / Gvardiol odigrao cijelu utakmicu za svoj Leipzig, i to s maskom. Nema briga za SP

Gvardiol je zaigrao sa zaštitnom maskom koja mu je prekrivala gornji dio lica

12.11.2022.
18:29
Instagram

Nogometaši RB Leipziga prvi su dio njemačkog prvenstva završili pobjedom 2-1 na gostovanju u Bremenu kod Werdera, a hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu, iako mu je prije samo tri dana slomljena nosna kost.

Gvardiol je zaigrao sa zaštitnom maskom koja mu je prekrivala gornji dio lica.

RB Leipzig je poveo u 13. minuti pogotkom Andrea Silve. Na 1-1 je izjednačio Gross u 57. minuti, a konačnih 2-1 za goste postavio je Xaver Schlager u 71. minuti.

POPUT BOKSAČA /

'Rocky' Gvardiol sa zaštitnom maskom na licu: 'Maskirani osvetnik' je u pogonu, Majer je takav briljirao u Ligi nacija

Nastup na SP-u nije upitan

Četvrtom uzastopnom pobjedom RB Leipzig je sa 28 bodova došao privremeno do druge pozicije na ljestvici, sa tri boda manje, ali i utakmicom više od vodećeg Bayerna.

Podsjetimo, Iz HNS-a su prije nekoliko dana poručili kako Mundijal za Joška nije upitan. Kako je njegov trener u RB Leipzig, 46-godišnji Marco Rose rekao, "Joško je izgledao poput boksača nakon 12 rundi". Na kraju mu je slomljen nos, a ima i porezotinu, malu, ispod desnog oka.