'GRAĐANI' U ČETVRTFINALU: / Gosti su poveli na Etihadu, ali je Guardiolina momčad izbjegla senzaciju

Nogometaši Manchester Cityja izborili su plasman u četvrtfinale FA kupa nakon što su u ponovljenom ogledu osmine finala pobijedili drugoligaša Huddersfield Town sa 5-1.

1.3.2017.
23:15
AFP, PAUL ELLIS

Prvi susret koji je igran na John Smith's stadionu završio je bez golova, no uzvrat na Etihadu nije ponudio previše drame, iako su gosti zabili prvi gol na utakmici.

Huddersfield poveo

Gosti su poveli u 7. minuti golom Harryja Bunna i dobro se držali pola sata. No 'Građani' su do konca prvog dijela okrenuli rezultat s tri gola, a strijelci su bili Leroy Sane (30), Sergio Aguero (35-11m) i Pablo Zabaleta (38).

U nastavku susreta City je potvrdio pobjedu s još dva gola, a strijelci su bili Aguero (73) i Iheanacho (90).

City će u četvrtfinalu gostovati kod Middlesbrougha, a u preostalim susretima četvrtfinala sastaju se Arsenal - Lincoln City, Tottenham - Millwall i Chelsea - Manchester United.