Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NEUGODAN UDARAC /

Gorica se pokušava spasiti pojačanjima, ali postoji 'kvaka': Novi igrači joj ne smiju igrati

Trener Igor Angelovski je postao bivši, a na vruću klupu odlučio je sjesti Željko Sopić. Klub je doveo i šest novih imena, no neće svi moći odmah nastupiti

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Gorica se nalazi u ozbiljnim problemima. Ovo im je već peta sezona u najvećem rangu hrvatskog nogometa, a nikad nisu izgledali ovako loše. Sama činjenica da se nakon 17 kola, odnosno 16 utakmica nalaze na posljednjem mjestu ljestvice sugerira da se nešto brzo mora promijeniti.

Trener Igor Angelovski je postao bivši, a na vruću klupu odlučio je sjesti Željko Sopić. Klub je doveo i šest novih imena, no neće svi moći odmah nastupiti. Prijelazni rok u Hrvatskoj počinje 18. siječnja kada zaostalu utakmicu igraju Gorica i Varaždin.

To bi moglo koštati Goricu kojoj je svaka sljedeća utakmica od iznimne važnosti. Da bi se igrači registrirali treba stići potvrda, a za to je nekad potrebno i do 24 sata. Tako će Vinko Petković, Slavko Bralić, Kristian Fućak i Robert Ćosić propustiti ogled protiv Varaždina.

S druge strane Filip Mrzljak i Valentino Majstorović su u klub došli kao slobodni igrači te će oni biti na raspolaganju treneru Sopiću.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike