NOVI DEBAKL / Gomilaju se problemi u Splitu, Poljudom se orilo: 'Leko odlazi!'

Hajduk je igrao vrlo loše te je utakmicu završio bez upućenog udarca u protivnički okvir gola.

22.10.2023.
20:16
Marko Prpic/Pixsell

U derbi utakmici, ujedno i posljednjoj 12. kola HNL-a, nogometaši Osijeka osvojili su sva tri boda na Poljudu gdje su pobijedili Hajduk 2-0 (0-0).

NOVI POSRTAJ /

Zekićev se sa stilom vratio u HNL: Osijek slavio na Poljudu, Hajduk blijed

Osječani su oba pogotka postigli u nastavku ogleda, a povratnik na trenersko mjesto tog prvoligaša Zoran Zekić tako je u prvenstvenoj premijeri ostvario veliki rezultat. Petar Brlek je bio strijelac u 46. minuti, dok je Nail Omerović u 74., uz pomoć domaćeg vratara Lučića, postavio konačnih 2-0.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Hajduk je ostao na drugom mjestu s dva boda manje od vodeće Rijeke. Osijek je također ostao na svojoj poziciji, na petom mjestu. Ima bod manje od Dinama i Gorice te tri manje od Splićana.

Poljudom se orilo: 'Leko odlazi!'

Navijači na stadionu su odmah po završetku pronašli krivca, Poljudom se orilo: 'Leko odlazi!'.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.