Momčad Genoe na svom je terenu pobijedila Inter s 1:0 pogotkom Antonellija u 83. minuti u srazu 20. kola Serie A.

19.1.2014.
18:08

Šime Vrsaljko odigrao je cijelu utakmicu u domaćem sastavu, te je u 58. minuti dobio žuti karton. Kod gostiju je Mateo Kovačić ušao u igru u 21. minuti. Inter je u zadnja tri runde osvojio samo jedan bod. Inter nakon 20. kola zaostaje ogromna 23 boda za Juventusom.

Rolando Bianci bio je dvostruki strijelac za Bolognu, koja je kod kuće odigrala 2:2 protiv Napolija. Bianci je u 37. minuti doveo domaćine u vodstvo, ali je momčad Rafaela Beniteza u nastavku okrenula rezultat u svoju korist pogocima Higuaina s bijele točke u 63. minuti i Callejona u 80. minuti. Binachi je u sudačkoj nadoknadi svojim drugim pogotkom postavio konačnih 2:2. Napoliju je ovaj igrač ukupno zabio četiri gola u talijanskom prvenstvu. Josip Radošević je cijeli ogled pratio s klupe za pričuve.

Alessandro Matri, koji je nedavno prešao iz Milana u Fiorentinu na posudbu, debitirao je za svoju novu momčad dvama golovima u gostujućoj pobjedi kod Catanije 3:0. Fiorentina je sva tri gola zabila u prvom poluvremenu. Zanimljivo da je Matri u Milanovom dresu zabio samo jedan gol iz 22 pokušaja, ali je u ''violama'' već u prvom nastupu pokazao znatno veću efikasnost. Ante Rebić nije ulazio u igru u momčadi Fiorentine.

Parma je u Veroni svladala Chievo 2:1, iako je domaćin poveo u 15. minuti preko Paloschija. Cassano je poravnao u 27. minuti svojim sedmim prvenstvenim pogotkom ove sezone, a sva tri boda je gostima donio Lucarelli u trećoj minuti sudačke nadoknade. Manuel Pamić ostao je svih 90 minuta na klupi Chieva, kao i vratar Marijan Ćorić u Parmi. Marko Livaja nije ulazio u igru za momčad Atalante koja je kao domaćin svladala Cagliari 1:0.

Udinese - Lazio 2-3 (Di Natale 8-11m, Agjemang-Badu 68 / Candreva 63-11m, Lazzari 82-ag, Hernanes 90) Atalanta – Cagliari 1-0 (Bonaventura 68) Catania – Fiorentina 0-3 (Fernandez 25, Matri 28, 41) Bologna – Napoli 2-2 (Bianchi 37, 90+1 / Higuain 63 – 11m, Callejon 80) Genoa – Inter 1-0 (Antonelli 83) Chievo – Parma 1-2 (Paloschi 15 / Cassano 27, Lucarelli 90+3) Sassuolo – Torino 0-2 (Immobile 26, Brighi 49)