GENERALKA ZA LIGU PRVAKA ODRAĐENA U STILU: / Kekove trupe utrpale pet komada, Riječani su spremni za pothvat

Rijeka je u srijedu u posljednjoj pripremnoj utakmici pred prvi ogled ove sezone idućeg utorka u 2. pretkolu Lige prvaka svladala Celje 5-1.

5.7.2017.
22:25
Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL

Bila je to generalka za Ligu prvaka koja je prošla uspješno. Sa stilom, rekli bi smo. Kako dolikuje prvacima Hrvatske. Strijelac prvog pogotka na utakmici bio je Mario Gavranović koji je poentirao već u sedmoj minuti, a u strijelce se ponovno upisao i Heber koji je pokazao da će biti sjajno pojačanje.

UZBUDLJIVO LJETO: Evo gdje ćete moći gledati europske utakmice Rijeke i ostalih hrvatskih klubova

Heber, inače Brazilac, postigao je gol u 27. minuti, dok je Gorgon na 3-0 povisio samo osam minuta kasnije. Lupeta je u 37. smanjio zaostatak, a rezultat se nije mijenjao do 87. minute kada je zatresao mrežu Punčec. Konačnih 5-1 autogolom je u drugoj minuti sudačke nadoknade postavio Džinić.