NIJE JOŠ GOTOVO /

Futsal Dinamo ispustio pobjedu sa zvukom sirene: Sada im treba 'mala pomoć' domaćina

Prava drama odvija se na turniru u Španjolskoj gdje se Dinamo nada maloj pomoći domaćina

26.10.2024.
18:50
Matija Habljak/PIXSELL

Premda je ovaj tjedan u Ligi prvaka bio sretan za Dinamo, isto se ne može reći za klub u drugome, sličnome sportu, futsalu. Naime, ovaj se tjedan futsal Dinamo nalazi na turniru Lige prvaka u Palma de Mallorci. Plavima je trebala pobjeda u zadnjem kolu protiv Uniteda Galatijem, no susret je završio 2-2.

TEŠKA POBJEDA /

Novi povratnik u ligu namučio Građane: Gvardiol među najboljim pojedincima

Dinamo je sjajno započeo i već stigao do vodstva u petoj minuti. Za vodstvo je zabio Patrik Pasariček sjajnim golom od stative. Luka Čop povećao je vodstvo na 2-0 deset minuta kasnije. Rumunji su smanjili u 21. minuti pogotkom Andrea Sassea, a Futsal Dinamo se do posljednjih sekundi grčevito branio. Ostale su sam još dvije sekunde i korner Uniteda. Nažalost nakon potpunog flipera u šestercu zabio je Iualian Cojacaru sa zvukom sirene, za konačnih 2-2.

Šteta za Dinamo koji bi pobjedom osigurao prolazak dalje, no nije sve tako crno. Dinamo i dalje može biti treći u skupini, što ih vodi u daljnju fazu natjecanja, ako Palma pobjedi slovenski Dobovec. Slovenci ne smiju ni bod otrgnuti Španjolcima jer Dinamo ima puno lošiju gol razliku, no Palma je kao domaćin turnira veliki favorit stoga bi trebali pomoći zagrebačkome klubu.

POGLEDAJTE VIDEO: Barcelona na Bernabeu stiže s tri boda prednosti: Ancelotti ponovno hvalio Modrića