SRAMOTNO SKANDIRANJE NA ŠUBIĆEVCU / Navijači brutalno izvrijeđali Deana Računicu, trenera svog Šibenika: 'Deane, tovare, napuši se ku**ine...'.

Funcuti su Računicu vrijeđali zbog njegove izjave nakon poraza Šibenika od Hajduka u prošlom kolu

16.4.2022.
17:36
Dusko Jaramaz/PIXSELL

Nogometaši Šibenika prekinuli su niz od pet uzastopnih poraza u Prvoj HNL 2-1 (2-0) domaćom pobjedom protiv Slavena Belupa u susretu 31. kola.

FARMACEUTI SE KUĆI VRAĆAJU PRAZNIH RUKU /

Šibenik na svom Šubićevcu svladao Slaven Belupo i prekinuo crni niz, Krstanović promašio bizaran penal

U susretu u kojem je veliku ulogu imao vjetar koji je u prvom poluvremenu pomagao domaćima, a u drugom gostima, Šibenik je nakon prvih 45 minuta vodio sa 2-0 pogocima Ivice Vidovića (14) i Ivana Delića (37), da bi u nastavku Ante Crnac (65) uspio samo smanjiti na konačnih 2-1 iako u 53. minuti Krstanović nije uspio realizirati kazneni udarac, njegov pokušaj sjajno je zaustavio Rogić.

Tijekom utakmice najžešći navijači Šibenika, Funcuti, vrijeđali su trenera Šibenika Deana Računicu.

"Deane, tovare, napuši se kur*ine", čulo se u više navrata tijekom utakmice.

Ovo mu nisu mogli 'oprostiti'

Funcuti su pogrdno skandirali treneru svoje ekipe jer je Računica nakon poraza u prošlom kolu od Hajduka, poželio sreću Bijelima u borbi za titulu. Hajduk je pobijedio 2:1, a Računica je nakon utakmice izjavio:

"Nadam se da će ovaj gol Hajduka konačno dovesti do titule. "

Računica je tijekom igračke karijere u tri navrata bio član Hajduka i u splitskom klubu je proveo ukupno sedam godina.