FRANCUSKI MEDIJI NAKON POBJEDE NAD VATRENIMA SLAVE DVA NOGOMETAŠA I ISTIČU JEDNU STVAR: / 'Ovaj osjećaj smo skoro zabravili'

Francuska je pobijedila rezultatom 2:1, a golove za 'Les Bleuse' postigli su Griezmann i Mbappe

14.10.2020.
23:52

Hrvatska nogometna reprezentacija niti u svom osmom pokušaju nije uspjela poraziti Francusku.

FRANCUZI OPET POBIJEDILI HRVATSKU: /

Griezmann i Mbappe potopili Vatrene, Vlašić obilježio utakmicu maestralnim potezom

Francuska je povela već u 8. minuti pogotkom Antoinea Griezamanna. Hrvatska je izjednačila u 65. minuti sjajnim pogotkom Nikole Vlašića, a konačnih 2-1 gostima je donio Kylian Mbappe u 79. minuti pogotkom iz odlične akcije.

'Hvala Griezmannu i Mbappeu'

Mediji u Francuskoj nakon nove pobjede sipali su hvalospjeve na račun svojih reprezentativaca.

Ugledni L'Equipe tako piše 'Francuska se nametnula i slavila u Hrvatskoj zahvaljujući golovima Griezmanna i Mbappea".

France Football piše "Jako dobar nastup Francuske protiv Hrvatske". Le Parisien piše "Mbappe i Griezmann donijeli pobjedu protiv Hrvatske u teškoj utakmici" i ističe da se utakmica igrala pred sedam tisuća gledatelja: "Hrvatska-Francuska na zagrebačkim tribinama; žestoki osjećaj koji smo skoro zaboravili".

Francuski beIn Sports navodi kako je to bila još jedna pobjeda Francuske nad Hrvatskom, da je Mbappe postigao pobjedonosni pogodak u završnici susreta i da su Les Bleusi i dalje na vrhu skupine.

I Le Figaro ističe strijelce za francusku reprezentaciju: "Griezmann-Mbappe-Lloris, 'Les Bleusi' vam kažu hvala".