[FOTO] SVA NEMOĆ I JAD BARCELONA STANE U SAMO JEDNU SLIKU: / Pogledajte tragikomičan prizor Mbappea i obrane Katalonaca

Barcelona je u odigrala doista lošu utakmicu, ali obrana im je bila najslabija točka i pravo je čudo da nisu primili više od ta četiri gola

17.2.2021.
8:45

Nogometaši Paris Saint-Germaina s uvjerljivih su 4-1 kao gosti svladali Barcelonu, a apsolutni junak utakmice bio je ponajbolji igrač svijeta i prva zvijezda Parižana, Francuz Kylian Mbappe koji je Kataloncima zabio tri gola.

Barcelona je do vodećeg pogotka stigla u 27. minuti iz najstrože kazne, a siguran izvođač bio je Lionel Messi. U 32. minuti PSG je izjednačio, a strijelac je bio Kylian Mbappe. Isti je igrač u 65. minuti po drugi put poslao loptu u mrežu za vodstvo PSG-a od 2-1. U 70. minuti obrana Barcelone je i treći put kapitulirala, na ubačaj Paredesa strijelac je bio Moise Kean. Konačnih 4-1 za Parižane postavio je Mbappe u 85. minuti, što je bio njegov treći pogodak na utakmici.

Barcelona je u odigrala doista lošu utakmicu, ali obrana im je bila najslabija točka i pravo je čudo da nisu primili više od ta četiri gola. Zapravo, sva nemoć i jad Barcelona stane u samo jednu sliku. Tragikomičan je to prizor je to u kojem Pique pokušava svim silama zaustaviti brzonogog Mbappea, ali ovaj ih sve ostavlja u prašini...