DOBRO JE ZARUŽIO / Fešta kakvu još niste vidjeli: Mrtav pijan upao na teren Bayernovog stadiona, valjao se po podu i slavio

Sve se dogodilo nakon uzvratnog susreta između Bayerna i Villarreala

13.4.2022.
16:29
Screenshot/Twitter

Nogometaši Villarreala iznenađujuće su postali su polufinalisti Lige prvaka nakon što su u uzvratnoj utakmici četvrtfinala u Münchenu odigrali 1-1 protiv domaćeg Bayerna i tako obranili prednost od 1-0 iz prve utakmice.

NEVJERICA ČISTA /

Senzacija koju nitko nije očekivao. Villarreal šokirao Bayern i izbacio ga iz Lige prvaka

Bayern je do vodećeg pogotka stigao u 52. minuti, kad je svoj 13. pogodak u ovoj sezoni Lige prvaka postigao Robert Lewandowski. Villarreal je u polufinale odveo Nigerijac Samuel Chukwueze koji je u 88. minuti realizirao kontranapad, samo četiri minute nakon što je ušao u igru.

Usprkos ispadanju od strane domaćina, nakon utakmice na stadionu se bome zabavljalo. Jedan navijač je, u vidno pijanom stanju, upao na travnjak Allianz Arene.

Tko zna čemu se veselio

Nakon što su se ispraznile tribine, pijani navijač jedva je preskočio ogradu i upao na teren. Pritom je ozlijedio gležanj, ali mu to nije previše smetalo da nastavi s veseljem.

Da stvar bude bolje, navijač je nosio dres Kolna, a uz pjesmu je krenuo na travnjak. Potom se bacio na pod, valjao po terenu i slavio, dok su prisutni umirali od smijeha. Kasnije je šepajući krenuo nazad prema tribinama. Njegovu feštu s Allianz Arene na društvenim mrežama podijelio je i Köln.

S obzirom na to kako je navijač izgledao, vjerojatno nije ni znao veseli li se ispadanju Bayerna ili nečem drugom.

Villarreal u polufinalu čeka boljeg iz dvoboja Manchester Cityja i Atletico Madrida koji će u srijedu na svom stadionu pokušati nadoknaditi gol zaostatka iz prve utakmice.