SIGURNA POBJEDA / Fenjeraš bez ikakve šanse na Opus Areni: Osijek pitanje pobjednika riješio već u prvom poluvremenu

Osijek je četvrti s 30 bodova, dok je Rudeš uvjerljivo posljednji sa četiri boda.

27.1.2024.
16:56
Davor Javorovic/PIXSELL

Osijek je proljetni dio sezone u HNL-u otvorio pobjedom u 20. kolu protiv Rudeša 2-0 na Opus Areni.

DOBIO GA KAO POKLON /

Plenković u Splitu spremno pozirao s dresom Hajduka, Boban poručio: 'Samo jednu želju imam, da Bijeli budu prvaci'

Domaćin je pitanje pobjednika riješio već u prvom poluvremenu kada su zabili oba gola. Strijelac prvog u 14. minuti bio je Lovrić, dok je za 2-0 u 26. zabio Mierez.

Osijek je imao još nekoliko prilika da upiše uvjerljiviju pobjedu, u 89. minuti ciparski sudac Menelaos čak je nakon pada Jugovića pokazao i na bijelu točku, no nakon pregleda VAR-a promijenio je odluku i kapetanu domaćih dao žuti karton zbog simuliranja.

Napetu završnicu Europskog prvenstva možete pratiti na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.