FANTASTIČNA AKCIJA LIVERPOOLA: / Redsi izigrali Rakitića, Messija i društvo i bacili prepun Anfield u trans; Klopp se molio za čudo

Origi zabio za 1-0 Liverpoola protiv Barcelone

7.5.2019.
21:11
Screenshot

Počelo je onako kako su priželjkivali navijači Liverpoola. U 6. minuti uzvratnog susreta polufinala Lige prvaka na Anfieldu, u utorak navečer između Redsa i Barcelone, Origi je zabio za 1-0. Jedna duga lopta iz faze obrane prethodila je pogotku. Lopta je bila došla sve do desne strane terena, odlično je igrač Redsa podvalio loptu Hendersonu u šesnaest metara koji je pucao prema sjajnom golmanu Ter Stegenu, ali je Nijemac to obranio i odbio do Origija, koji nije imao previše problema i zabio je na praznu mrežu za trans navijača Redsa na prepunom Anfieldu.

Tako su izabranici Jurgena Kloppa vrlo brzo došli do smanjenja zaostatka iz prve utakmice na Camp Nou, u kojoj su poraženi s 3-0.

LIVERPOOL JE UČINIO NEMOGUĆE: /

Sa četiri komada na Anfieldu otpuhali Barcelonu i plasirali se u finale Lige prvaka

Od 21.00 na kultnom Anfieldu Liverpool i Barcelona igraju uzvratnu utakmicu polufinala Lige prvaka. Katalonski div brani uvjerljivu prednost iz prve utakmice na Camp Nou, ali Redsi nisu izvjesili bijelu zastavu. Zabili su vrlo rano i svom treneru priuštili "molitvu" na Anfieldu, a molili su se i milijuni fanova engleskog giganta diljem svijeta.

"On je svaki navijač Liverpoola u ovom trenutku", stoji u potpisu fotografije Kloppa koja je osvanula na društvenim mrežama.

Nogometaši Liverpoola ostvarili su nevjerojatan pothvat nakon što su u uzvratnom susretu polufinala Lige prvaka na Anfieldu pobijedili Barcelonu sa 4-0 i tako nadoknadili tri gola zaostatka iz prve utakmice.

Golove u čudesnoj večeri 'Redsa' zabili su Divock Origi (7, 79) i Georginio Wijnaldum (54, 56). Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren nije nastupio za Liverpool koji je drugu godinu uzastopce ušao u finale, dok je Ivan Rakitić igrao za Barcu do 80. minute.