ŠTO SE SPREMA NAŠEM JOŠKU? / Najveći ekspert za transfere rekao znakovitu stvar o Gvardiolu: 'To i je ključan dio priče...'

Gvardiol je protiv Cityja zabio svoj drugi ovosezonski gol u Ligi prvaka. Prvi je dao madridskom Realu u skupini

23.2.2023.
7:54

Leipzig je na svojem terenu remizirao (1:1) s Manchester u srijedu u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, a pogodak za njemačku ekipu postigao je hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol.

DONIJELA MU SREĆU /

Iris Rajčić posvetila Instagram story Jošku Gvardiolu i poslala mu poruku: Nakon toga je nebesko skočio i zabio

City je poveo u 27. minuti nakon što su domaći igrači petljali na 30-ak metara od svojih vrata. Grealish je ukrao loptu, a i u nastavku akcije domaća obrana je bila traljava u svojim reakcijama. Sve je iskoristio Mahrez za dobro naciljani udarac i pogodak za 1-0.

Izjednačenje je uslijedio u 70. minuti. Nakon ubačaja Halstenberga gostujuću je obranu nadvisio hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol, koji je iskoristio i loše postavljanje Edersona te je glavom iz blizine zabio za 1-1. Bio je to drugi ovosezonski pogodak Gvardiola u Ligi prvaka. Prvi je dao madridskom Realu u skupini.

Najveći stručnjak za transfere Fabrizio Romano nakon utakmice se u razgovoru objavljenom na svom YouTubeu osvrnuo na Gvardiola.

"Pratite Joška Gvardiola. Žele ga brojni veliki klubovi. Chelsea ga je htio prošlog ljeta, a sada ga prate Manchester City i Liverpool. Ima jako puno interesa, ali nikakva odluka neće biti donesena ovog ili sljedećeg mjeseca", rekao je i dodao:

"Sigurno je samo da će Gvardiol nakon tog transfera biti najskuplje plaćeni stoper u povijesti nogometa. Leipzig ga želi učiniti takvim i nema sumnje da će u tom uspjeti. To i je ključan dio priče jer će mnogi klubovi pokleknuti na odšteti."

Gvardiol je u Leipzig stigao prije dvije godine, za odštetu od oko 19 milijuna eura uz 20 posto Leipzigove razlike prilikom sljedećeg transfera.