EVERTON SLAVIO PROTIV CHELSEA NA GOODISON PARKU: / Liverpool ponovno na vrhu

Everton protiv Chelseaja slavio s 2-0

17.3.2019.
19:45

U 31. kolu Premier lige Everton je u nedjelju na domaćem terenu protiv Chelseaja slavio sa 2-0 golovima Richarlisona (49) i Gylfija Sigurdssona (72), čiji je udarac s bijele točke obranio Kepa Arrizabalaga, ali se lopta odbila do njega i iz drugog pokušaja je zatresao mrežu. Mateo Kovačić je ostao na klupi Chelseaja.

LIVERPOOL PONOVNO NA VRHU: /

Lovren prosjedio pobjedu kod Fulhama

Nogometaši Liverpoola vratili su se na prvo mjesto nakon što su u gostima svladali predzadnji Fulham sa 2-1, i sada imaju dva boda više od Manchester Cityja, čiji je prvenstveni dvoboj protiv Manchester Uniteda odgođen zbog obaveza u FA kupu.

Everton's Icelandic midfielder Gylfi Sigurdsson (C) celebrates after scoring their second goal during the English Premier League football match between Everton and Chelsea at Goodison Park in Liverpool, north west England on March 17, 2019. (Photo by Paul ELLIS / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /

Liverpool je poveo golom Sadia Manéa u 26. minuti i stalno je imao inicijativu, ali u 74. minuti, zahvaljujući nesporazumu između stopera Van Dijka i vratara Alissona Becker, Ryan Babel je donio izjednačenje Fulhamu. No, u 81. minuti James Milner iz penala, kojeg je izborio Sadio Mané, donosi pobjedu "redsima". Hrvatski stoper Dejan Lovren ostao je na klupi za pričuve Liverpoola.