POGLEDAJTE TAJ POTEZ / Dinamo ga se odrekao za male novce, a danas je pogotkom u 91. minuti postao junak svog novog kluba

15.9.2021.
19:14

U prvom susretu grupne faze ovogodišnje Europske lige varšavska Legija je u Moskvi svladala Spartak s 1:0.

Poljaci su do trijumfa došli u 91. minuti kada je gol zabio bivši igrač Dinama i Lokomotive Kosovar Llirim Kastrati na dodavanje Albanca Ernesta Mucija. Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

JAKO SKUPA SLIKA /

Mandžo i Babo osvanuli na Instagramu i postali ogroman hit, Bogdanović je imao samo jednu riječ za Marija

Dinamo ga prodao

Podsjetimo, Kastrati je krajem prijelaznog roka napustio zagrebački Dinamo i pridružio se Legiji. Taj je transfer navodno bio vrijedan milijun i pol eura.

U 78. minuti igrač Legije Mahir Emreli je pogodio vratnicu, a najbolju šansu za Spartak propustio je Samuel Gigot, koji je u 67. minuti zatresao gredu.

U ovoj skupini C u četvrtak igraju Napoli i Leicester, dok u skupini H Dinamo dočekuje West Ham.