VELIKA GREŠKA / Erlić tragičar u Italiji: Skrivio kazneni udarac nakon kojeg se Roma vratila

Erlić je odigrao čitav susret za Sassuolo koji je 15. sa 15 bodova, dok je Roma skočila na peto mjesto sa 24 boda, koliko ima i četvrti Napoli koji od 20.45 sati igra protiv Intera.

3.12.2023.
20:09

Nogometaši Rome preokretom u drugom poluvremenu su kao gosti svladali Sassuolo sa 2-1 (0-1) u 14. kolu talijanskog prvenstva, a hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić skrivio je kazneni udarac iz kojega su gosti poravnali.ž

LUDNICA PREMIER LIGE /

Vatreni derbi završio bez pobjednika u susretu prepunom uzbuđenja

Sassuolo je poveo sredinom provog poluvremena golom Matheusa Henriquea (25), no u nastavku su se stvari okrenule kada je u 63. minuti isključen Baloco. S igračem više Roma je izborila kazneni udarac nakon starta Erlića na Kristensenu, a siguran izvođač za 1-1 bio je Dybala u 76. minuti. Konačni preokret dovršio je Kristensen u 82. minuti, njegov je udarac pogodio stopera domaćih Tressoldija i prebacio Consiglija te završio u mreži.

Ranije u nedjelju je Fiorentina na svom terenu sigurno svladala posljednju Salernitanu sa 3-0 (2-0). Domaći su u otvaranju stigli do prednosti od 2-0 golovima Beltrana (6-11m) i Sottila (18), a konačni je rezultat postavio Bonaventura (56). Josip Brekalo ušao je u igru za Fiorentinu u 73. minuti, dok je Domagoj Bradarić odigrao čitav susret za Salernitanu. Fiorentina je ovom pobjedom stigla na šesto mjesto sa 23 boda, jednim manje od četvrtog Napolija, dok je Salernitana i dalje na dnu s osam bodova.

Lecce i Bologna su odigrali 1-1 (0-0).  Bologna je povela golom Lykogiannisa (68), a Lecve je poravnao iz penala kojeg je zabio Piccoli u 10. minuti nadoknade. Marin Pongračić je odigrao cijeli susret za Lecce koji je 13. sa 16 bodova, a Nikola Moro je ušao mu igru za goste, koji su osmi sa 22 boda, u 58. minuti.

Na vrhu je Juventus sa 33 boda, jedan manje uz utakmicu manje ima drugi Inter.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.