SERIE A / Erlić pomogao Sassuolu da dođe do boda, Brekalo pobjedu Fiorentine gledao s klupe

Josip Brekalo ostao je na klupi Fiorentine koja je sada peta na tablici sa 27 bodova, koliko ima i četvrti Napoli, dok je Verona ostala 19. sa samo 11 bodova.

17.12.2023.
17:46

Nogometaši Fiorentine bodovno su se izjednačili s Napolijem na ljestvici talijanskog prvenstva teško izborenom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv predzadnje Verone. Jedini gol na utakmici postigao je Beltran u 78. minuti.

IZAŠLI IZ CRNOG NIZA /

Zoran Zekić dobio nagradu, pa s Osijekom slavio protiv svoje bivše momčadi

Gosti iz Verone propustili su na samom startu utakmice realizirati i kazneni udarac.

Josip Brekalo ostao je na klupi Fiorentine koja je sada peta sa 27 bodova, koliko ima i četvrti Napoli, dok je Verona ostala 19. sa samo 11 bodova.

Hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić odigrao je čitav susret za Sassuolo u 2-2 (0-1) remiju na gostovanju kod Udinesea te je na njemu napravjen prekršaj nakon kojega je isključen domaći igrač Payero u 59. minuti od rezultata 2-0 za Udinese.

Domaće su u vodstvo doveli Lucca (36) i Pereyra (55), ovaj drugi probivši se pored Erlića u 16-ercu, a važan bod Sassuolu spasio je Berardi (75-11m, 88-11m) s dva pogotka s bijele točke. Sassuolo je 15. sa 16 bodova, tri više od 17. Udinesea.

Finale Svjetskog prvenstva rukometašica pratite od 19 sati ekskluzivno samo na platformi Voyo.