ENGLESKI MEDIJI NAKLONILI SE JUNAKU CITYJA: / Nakon pobjede protiv Dinama samo spominju njegovo ime

U 3. kolu Dinamo gostuje kod Šahtara 22. listopada, a City dočekuje Atalantu

1.10.2019.
23:58

Nogometaši Dinama poraženi su u 2. kolu skupine C Lige prvaka u gostima kod Manchester Citya s 2-0 (0-0). Modri su uspjeli izdržati poluvrijeme bez gola. Uz kombinacija sreće, dobrih obrana Livakovića i neučinkovitosti napadača Citya, hrvatski prvak je na odmor otišao s 0-0.

MAN CITY - DINAMO 2:0: /

Nevjerojatni Raheem Sterling ušao i riješio susret; Plavi hrabro pali na Etihadu

Sterlingov ulazak presudan

Dinamova obrana dobro je započela i drugo poluvrijeme, branili su se odlično sve do 66. minute, kada je zabio Sterling, koji je ušao u igru 13 minuta ranije. Mahrez je prošao Stojanovića na desnoj strani i ubacio loptu koju je Sterling s pet metara zakucao pod gredu. U 76. minuti Bjelica vuče hrabar potez i vadi stopera Theophilea, a ubacuje Gavranovića. U 79. minuti Aguero iz izgledne prilike puca tik pored vratnice, a u 82. minuti došlo je do provjere VAR-om mogućeg penala za City kada je Perić nagazio Aguera, ali su suci odlučili da nema prekršaja.

I kada se očekivao kraj, u petoj minuti sudačke nadoknade, doslovce u zadniim sekundama, na 2-0 povećao je preciznim šutem u sami lijevi kut Phil Foden, koji je kao i prvi strijelac i dodavač kod drugoga gola Sterling, ušao s klupe.

Engleski mediji nakon utakmice složni su da je ključan bio ulazak Raheema Sterlnga. Evo kako su popratili poraz Modrih