FACEBOOK I INSTAGRAM GORE / Eksplozija lajkova i komentara. Pogledajte što je Hajduk objavio na društvenim mrežama nakon što su hajdukovci razbili Sloveniju

U utorak su na Poljudu dominirali pretežno sadašnji i bivši nogometaši Hajduka

8.9.2021.
9:05
Ivo Cagalj/PIXSELL

Odigravši najbolju utakmicu u dosadašnjem dijelu europskih kvalifikacija za SP 2022. hrvatska nogometna reprezentacija svladala je na Poljudu Sloveniju s 3-0 (1-0) i zadržala se u utrci s Rusijom za prvo mjesto u skupini H.

Vodeći pogodak postigao je nogometaš Hajduka Marko Livaja u 33. minuti, nakon što je igrač Atalante i bivši igrač Hajduka, Mario Pašalić, pogodio vratnicu poslije ubačaja također bivšeg hajdukovca Josipa Juranovića. U 66. minuti Ivan Perišić, koji je izdanak Hajdukove nogometne akademije, bio je asistent, a strijelac Pašalić. Pobjedu Hrvatske začinio je još jedan bivši hajdukovac Nikola Vlašić pogotkom u četvrtoj minuti sučeva dodatka na ubačaj Mislava Oršića.

POBJEDA U SPLITU /

Lovren je imao što za reći odmah nakon utakmice: Na njegovu objavu odmah se javio legendarni Vatreni