ČARI KUPA / Eintracht se osramotio kod trećeligaša, a evo i kako je Stanišić asistirao u novoj pobjedi Apotekara

Kod prvog pogotka asistent je bio hrvatski reprezentativac Josip Stanišić koji je protiv drugoligaša odigrao cijelu utakmicu.

6.12.2023.
20:02

Nogometaši Bayera, vodeći na ljestvici Bundeslige, izborili su u srijedu prolaz u četvrtfinale tamošnjeg DFB Pokala nakon domaće pobjede 3-1 protiv Paderborna.

NIJE SE MOGAO SUZDRŽATI /

Španjolski stručnjak suspendiran, iduću utakmicu neće voditi svoju momčad: 'Bila je to eksplozija...'

Pitanje pobjednika Bayer je riješio u prvom poluvremenu kada je postigao dva pogotka. U 12. minuti strijelac prvog gola bio je Victor Boniface, dok je u 28. minuti Argentinac Exequiel Palacios povećao na 2-0. Kod prvog pogotka asistent je bio hrvatski reprezentativac Josip Stanišić koji je protiv drugoligaša odigrao cijelu utakmicu.

Asistenciju pogledajte OVDJE.

Gosti su zaprijetili u 83. minuti kada je na 1-2 smanjio Klaas, no četiri minute kasnije Schick je postavio konačnih 3-1. Bayer je inače postigao još dva pogotka, ali su oba poništena nakon pregleda VAR tehnologije.

Šok za momčad iz Frankfurta

Lošu sezonu prvoligaša u DFB Pokalu upotpunio je Eintracht kod trećeligaša Saarbrueckena gdje je poražen s 0-2. Golove su za domaćina zabili Bruenker u 64. i Kerber u 78. minuti.

Za goste iz Frankfurta od 86. minute je zaigrao hrvatski nogometaš Hrvoje Smolčić, dok Kristijan Jakić nije bio u konkurenciji za ovaj ogled.

U utorak su četvrtfinale izborili prvoligaš Borussia (M) te drugoligaši St. Pauli, Kaiserslautern i Fortuna iz Duesseldorfa.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića