DŽEKIN GOL PRAVA JE MAJSTORIJA: / Njime zadržao Romu u borbi za vrh ljestvice

Petoplasirani Sassuolo doživio je debakl na gostovanju kod Atalante (1-5), uz dva gola Duvana Zapate

3.1.2021.
17:56
AFP, FILIPPO MONTEFORTE
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Nogometaši Rome i Napolija ostvarili su važne pobjede u borbi za vrh u utakmicama 15. kola talijanske Serije A. Roma je na svom stadionu s 1-0 pobijedila Sampdoriju, a strijelac jednoga gola bio je Edin Džeko u 72. minuti.

Pogodak je bio prava majstorija te ga možete pogledati OVDJE.

Roma je sada treća sa 30 bodova dok je Napoli kao gost bio ubjedljiv rezultatom 4:1 protiv Kaljarija. Roma je treća sa 30 bodova, šest manje od vodećeg Intera, dok dva boda manje od Rome na četvrtom mjestu ima Napoli, koji je danas s 4-1 slavio kod Cagliarija, uz dva gola Poljaka Zielinskog.

Debakl Sassuoloa kod Atalante

Petoplasirani Sassuolo doživio je debakl na gostovanju kod Atalante (1-5), uz dva gola Duvana Zapate. Mario Pašalić nije bio u sastavu Atalante, dok je Bruno Šutalo ostao na klupi.

Fiorentina i Bologna igrali su bez golova, dok su Genoa i Lazio odigrali 1-1. Za đenovešku momčad Milan Badelj je odigrao svih 90 minuta, a Marko Pjaca je zamijenjen u 46. minuti.

Ranije su nogometaši milanskog Intera svladali Crotone sa 6-2 (2-2) u prvoj utakmici 15. kola talijanske Serie A, što im je osma uzastopna pobjeda u domaćem prvenstvu, kojom su privremeno izbili na vrh ljestvice. Inter vodi s 36 bodova, dva više od Milana koji kasnije igra s Beneventom.