POZNATA LICA / Dvoboj bivših Dinamovih trenera u Saudijskoj Arabiji pripao Jovićeviću

Igor Jovićević koji je sa Al-Raedom slavio protiv Al-Shababa Igora Bišćana 2:0

9.11.2023.
18:07

U susretu 13. kola saudijske prve lige u dvoboju bivših Dinamovih trenera slavio je Igor Jovićević koji je sa Al-Raedom slavio protiv Al-Shababa Igora Bišćana 2:0.

ODUŠEVIO IZBORNIKA /

Čudesni 17-godišnjak pozvan u reprezentaciju: Najmlađi još od davne 1911.

Domaćini su poveli već u šestoj minuti kada je zabio Karim El Berkaoui na asistenciju Al-Jayzanija. Na 2:0 je u 55. povisio Júlio Tavares na dodavanje Al-Dosarija.

U trećoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena Romain Saïss je zabio počasni pogodak za goste, a asistenciju je upisao Santos.

Jovićeviću je prije ove utakmice imao niz od devet utakmica bez pobjede, posljednju prije ove je upisao 28. kolovoza. S druge strane, Bišćan je ovim porazom prekinuo niz od dvije uzastopne pobjede.

Al-Raed je 16. na ljestvici sa samo devet osvojenih bodova, te se nalazi u zoni ispadanja. Samo dva kluba imaju manje bodova od njih - Al Akhdood i Al Hazem koji imaju po 7 bodova.

Al-Shabab je na 10. mjestu sa 15 osvojenih bodova.