RARITET /

• Na utakmici Dinama viđena nesvakidašnja situacija, kada se ovo posljednji put dogodilo?

Ovo se rijetko viđa, a sada su dosuđena čak dva ta udarca

25.8.2024.
9:38
Slavko Midzor/PIXSELL

Dinamo je pobijedio Goricu 2:1 na Maksimiru u 4. kolu HNL-a. Bila je to posljednja je to utakmica za Plave prije uzvrata protiv Qarabaga u Bakuu u play-offu Lige prvaka, u kojemu brane prednost od 3:0 i prvog susreta.

NIJE PREZADOVOLJAN /

Jakirović istaknuo jednog igrača: 'On je latentna opasnost'

Oba pogotka za Plave postigao je Sandro Kulenović, u 6. i 57. minuti, a za Goricu je zabio Pršir u sudačkoj nadoknadi.

Na ovoj utakmici viđena je i nesvakidašnja situacija - dosuđena su čak dva indirekta.

Prvi indirekt dosuđen je u 10. minuti, pri rezultatu 1:0. a tada je indirekt dobila Gorica, no ninje ga uspjela iskoristiti.

Drugi indirekt imali su Plavi sredinom drugog poluvremena, ali ni oni ga nisu uspjeli pretvoriti u pogodak.

Dobro je poznato da indirekt rijetko viđamo, možda jednom u kojih 50 utakmica, a sada su na ovoj dosuđena dva. Pravi raritet.