VRLO EMOTIVNA PORUKA / Srpski napadač se slomio zbog masakra u Beogradu: 'Ispričavam se, želim samo još nešto reći'

4.5.2023.
8:17
Screenshot

U susretu 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu pobijedio Lecce s 2-1.

SJAJNI HRVATI /

Lazio odgodio Napolijevu proslavu, gol Bašića: Dvije asistencije Brozovića u šestici Intera

Leandro Paredes je u 15. minuti doveo torinsku Staru damu u vodstvo, izjednačio je Assan Ceesay iz kaznenog udarca u 37. minuti, no samo tri minute kasnije Dušan Vlahović je doveo Juve u novu prednost.

U nastavku susreta više nije bilo golova. Marin Pongračić nije nastupio za goste zbog ozljede.

Nakon dvoboja posebno emotivan kod davanja izjava bio je junak Stare dame Vlahović.

Prvo je komentirao samu utakmicu, a potom je zamolio da mu daju još vremena, pa se osvrnuo na tragediju u Beogradu gdje je jedan učenik sedmog razreda je došao naoružan u Osnovnu školu Vladislav Ribnikar na Vračaru te počeo pucati. Ubio je osmero školskih kolega i zaštitara škole te ranio još šestoro učenika i profesoricu.

"Ispričavam se, želim samo još nešto reći. Za mene je prije svega ovo tužan dan zbog onoga što se jutros dogodilo u Beogradu i želio bih poslati zagrljaj svim obiteljima i ljudima koji su bili tamo. Nadajmo se da se ovakve stvari neće ponoviti jer su one koje ne možemo ni zamisliti. Jako sam tužan i slomljen, šaljem svima zagrljaj. Neka počivaju u miru. Slava im", rekao je Vlahović.