ODLIČNA REALIZACIJA / Duje Ćaleta-Car zabio je gol u pobjedi Marseillea, pogledajte kako je to izgledalo

12.12.2021.
19:24

U susretu 18. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je na gostovanju pobijedio Strasbourg sa 2:0, a drugi gol za goste zabio je hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car.

OM je stigao do prednosti u 62. minuti, a strijelac je bio Bamba DiengLuis Henrique je centrirao u šesnaesterac, a Dieng sjajno "škaricama" pogodio za vodstvo gostiju.

Pitanje pobjednika je razriješio Ćaleta-Car pogodivši u 82. minuti za 2:0 nakon ubačaja iz kuta. Pogledajte njegov gol OVDJE.

NICA IH IPAK DOBILA /

Lovro Majer odigrao još jednu odličnu utakmicu za Rennes

Poraz Rennesa

U ranije odigranom susretu Nica je na gostovanju pobijedila Rennes sa 2:1, a za domaći sastav je cijeli susret igrao hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

Gosti su poveli u 19. minuti golom Kaspera Dolberga iz kaznenog udarca, a na 2:0 je povisio Youceg Atal u 51. minuti. Smanjio je Benjamin Bourigeaud u 59. minuti, a u preostalih pola sata više nije bilo golova. Lovro Majer je za Rennes igrao cijeli susret.